Даңқты еске алу кезеңдері

ҚР МАМ Мәдениет комитетінің "Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы 9 мамыр - Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай (1941-1945 жж.), "Ботай" музей-қорығы қызметкерлерінің аға буыны – аталарына арналған "естелік пен даңқ кезеңдері" тақырыбында бейнеролик түсірді.

Бейнероликтің мақсаты (бейне дайджест түрінде): - Ұлы Отан соғысына қатысқан аталарды құрметтеу, сондай-ақ өскелең ұрпақтың бойында патриотизм, Отанға деген сүйіспеншілік сезімін тәрбиелеу.

Видеодайджесттің міндеттері: аға буын өкілдерінің есімдері туралы қысқаша ақпаратпен бөлісу, ерліктерінің орындарын қысқаша көрсету, жастардың тарихты білуі және есте сақтауы, аға буын жасаған ерліктері үшін ризашылық сезімін сезінуі үшін аталар мен арғы аталардың фотосуреттерін көрсету.