Бүгін, 2022 жылдың 8 сәуір күні "Ботай" музей-қорығының кіші ғылыми қызметкері М.С.Мәкеев Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылындағы Агротехникалық колледжінің 1 курс студенттеріне экскурсия өткізді.
Экскурсия барысында «Ботай мәдениетінің археологиялық зерттеулері» инсталляциясы ұсынылды, онда студенттер тарих әлеміне еніп, археологиялық қазба жұмыстарына қатыса алды.
Бұл инсталляция өскелең ұрпақтың тарихи-мәдени мұра мен археологиялық зерттеу барысына қызығушылығын тудырып, археологиялық ескерткіштерге құрмет пен патриоттық тәрбие береді деп сенеміз.