ҚР МАМ Мәдениет комитетінің "БОТАЙ" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы" РМҚК 2024 жылғы 2 сәуірде Кемал Ақышев –ғалым, патриот, ағартушының 100-жылдығына және белгілі геолог-ғалым, академик, мемлекет және қоғам қайраткері Қаныш Имантайұлы Сәтбаевтың 125 жылдық мерейтойына арналған онлайн форматта ZOOM -платформасында дөңгелек үстел ұйымдастырды

ҚР МАМ Мәдениет комитетінің "БОТАЙ" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы" РМҚК  2024 жылғы 2 сәуірде Кемал Ақышев –ғалым, патриот, ағартушының 100-жылдығына  және  белгілі геолог-ғалым, академик, мемлекет және қоғам қайраткері Қаныш Имантайұлы Сәтбаевтың 125 жылдық мерейтойына арналған онлайн форматта  ZOOM -платформасында дөңгелек үстел ұйымдастырды.

Дөңгелек үстелдің мақсаты-үлкен ғалымдардың  жадын сақтау, оның ғылыми және қоғамдық еңбегі туралы естеліктер, олар бастаған  істерді жалғастыру, нәтижелерімен таныстыру.

Қазақстанның тарихи-мәдени мұрасын сақтау және дамыту саласындағы өзекті мәселелерді талқылау.

Аталмыш іс-шараға Ә. Х. Марғұлан атындағы    Археология институтының Астана және Петропавл қаласындағы филиалдарының басшылары, ҚР музей-қорықтарының ғылыми қызметкерлері қатысты.