«Музей экспонаттарын жетекші шетел реставрациялық зертханаларында консервациялау және қалпына келтіру»

Бүгінгі, 29 ақпан күні Қазақстан Республикасы Ұлттық музейінде ұйымдастырылған «Музей экспонаттарын жетекші шетел реставрациялық  зертханаларында консервациялау және қалпына келтіру» жобасы аясында алынған сабақтармен бөлісу үшін біліктілікті арттыру семинар курсында «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының суретші-реставраторы Ю.Б.Тихонов қатысуда.

Семинардың мақсаты- қазіргі музей ісіндегі қалпына келтіру жұмыстарының тәжірбиелері мен нәтижелерімен бөлісу, музей ісі мен музейлер қызметін заманауи бағытта ілгерілту, музейлердің ғылыми-зерттеу, мәдени-білімберу қызметін жетілдіру, еліміздің тарихи-мәдени мұрасын сақтаудағы музей рөлін дәріптеу, иузейлер имиджін көтеру.