Республикалық эссе конкурсы

ҚР Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитетінің «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК «БотайСолтүстік дала қазынасы» тақырыбында Республикалық эссе байқауын жариялайды.

БАЙҚАУ ТАЛАПТАРЫ:

Шығарма мазмұнының тереңдігі мен тақырыпты толық аша білуі.

Шығармадағы тарихи мәліметтерді қолдану мен дереккөздерді пайдалану деңгейі.

Сауаттылығы (орфографиялық, пунктуациялық, стилистикалық қателері).

Байқауға ұсынылатын шығармалар оқушының таңдауымен қазақ, орыс тілдерінде қабылданады.

               Интернет желісінде Ботай музей-қорығының Instagram, Tik-Tok парақшасына жазылу керек

БАЙҚАУ ШАРТТАРЫ:

Байқау қашықтық форматында өтетін болғандықтан, жазылған шығармашылық жұмыстарды өтініммен (заявка) бірге (төмендегі көрсетілген сұраныс кестені толтырып), Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс. почтасына жіберуі тиіс.

А4 форматында, компьютерде терілген, көлемі 4 беттен аспайтын болуы шарт.

Кегл түрі-Times New Roman, өлшемі-14, жазба жол аралығы-1,5, барлық жағынан 2см. қалдыру керек.

Байқауға ұсынылатын шығармалармен қатар қатысушы туралы мәлімет және 10×5 фотосурет ұсынылуы керек.

Жұмыстарды қабылдау уақыты: 10.01.2024 - 15.02.2024 ж.

Жұмыс нәтижесі шығатын уақыты: 20.02.2024 ж.

Байқаудың қатысушылары: білім беру орындарының 8-11 сынып оқушылары.

Байланыс телефоны: 8(71533) 21-8-80, 8 775-732-84-54 (ватсап) Айгерім