Бүгін, 2023 жылғы 1 қыркүйекте ҚР МСМ МК "Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының ұжымы Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауын мұқият тыңдады

Бүгін, 2023 жылғы 1 қыркүйекте ҚР МСМ  МК "Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының ұжымы Қазақстан Республикасының Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауын мұқият тыңдады. ҚР Президентінің Қазақстан халқына Жолдауы-еліміздегі ең маңызды саяси оқиғалардың бірі.

Бұл жолдау  әрқайсымыздың алдағы жұмысымызға, бейбітшілік пен жасампаздықты нығайтуға бағытталған еліміз үшін ең маңызды оқиға болып табылады. Жолдауда еліміздің саяси, экономикалық, әлеуметтік даму векторы белгіленіп, қоғамның барлық саласына әсер етеді.
Жаңа стратегияны талдауда біздің өміріміздің барлық проблемалық аймақтары мен бағыттарына қатысты іс-шаралар көрсетілген.
Ел Президенті ел мен қоғамның одан әрі дамуының пайымын баяндайды, қазақстандықтардың өмір сүру сапасын арттыруға бағытталған маңызды стратегиялық міндеттерді белгіледі. Ойға алғанды орындау шын мәнінде тарихи ауқымда серпіліс жасауға мүмкіндік береді. Біз Президентіміз алға қойған барлық міндеттер, әрине, іске асырылатынына сенімдіміз және сенеміз!