2023 жылдың 23 маусымында «Айыртау әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ-нің тәрбиеленушілері ҚР МСМ МК "Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы" РМҚК-на келді.

Музей-қорықтың қызметкері келген қонақтарға экскурсия жүргізіп, құралдарды өңдеудің ежелгі технологияларымен, сондай-ақ Ботай мәдениетімен, оның тарихымен толықтай таныстырды.

Музей қонақтары жаңа білімнен, бірегей жәдігерлермен танысып, жағымды эмоциялар алды. Бір-бірімен алған әсерлерімен бөлісіп, танымдық экскурсия өткізген музей-қорық қызметкерлеріне алғыстарын білдірді.