2023 жылдың 15 маусым күні «ЕЛЕЦКИЙ ОРТА МЕКТЕБІ» және «МӘДЕНИЕТ ОРТА МЕКТЕБІ» оқушылары Айыртау ауданы, Никольское ауылының жанында орналасқан Ботай қонысына келді

2023 жылдың 15 маусым күні «ЕЛЕЦКИЙ ОРТА МЕКТЕБІ» және  «МӘДЕНИЕТ ОРТА МЕКТЕБІ» оқушылары Айыртау ауданы, Никольское ауылының жанында орналасқан Ботай қонысына келді. Оқушыларға  "Ботай қонысы" ежелгі энеолит ескерткіші бойынша  экскурсия жүргізіліп, балаларды ботай мәдениетімен, ботайлықтардың тұрғын үйлерімен  таныстырды. Сондай-ақ балалар қоныстың археологиялық қазба жұмыстары орнын тамашалап, көптеген қызықты және пайдалы ақпарат алды.

«Ботай» ескерткішін таныту,  балаларға туған жердің тарихына деген қызығушылығын арттырады деп сенеміз.