Ескерту
  • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /var/www/vhosts/botaimuseum.kz/httpdocs/images/2023/news/04/10-04
Назар аударыңыз
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Ботай қонысы-көне тарихтың киелі қазынасы

Бүгін, 2023 жылдың 7 сәуір күні  «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени    музей қорығы»  "Өскен негізгі мектебі  және Қызыләскер орта мектебі" КММ-нің оқушылары үшін «Ботай қонысы-көне тарихтың киелі қазынасы» тақырыбында тарихи-танымдық дәріс және көрме ұйымдастырды.

Дәріс мақсаты; оқушылардың Ботай мәдениетінің тарихымен терең таныстыру, Ботай мәдениетін насихаттау, жасөспірімдерді өлкенің тарихымен таныстыру, еліне деген құрметін арттыру, отансүйгіштікке баулу.

Сабақ дәріс, сұрақ-жауап, интерактивті ойындар түрінде өткізілді. Бұл жерде оқушыларға тақырып бойынша сұрақтар қойылып,сұрақтары бар карталар  таратылды. Мұндағы; Жылқы малының бүгінгі жай-күйі, тұлпарды қолға үйретудің тәсілдері, ботай мәдениетінің баспаналарының артықшылығы,ең алғашқы қаланың құрылуы т.б. сұрақтарға оқушылар барынша толық жауаптарын берді. Сонымен қатар  оқушылар  ботай қонысынан табылған құнды жәдігерлерді тамашалады.

Осындай сабақтар арқылы оқушылар көптеген қосымша мәліметтер жинап, өткен тарихымызға бетбұрыс жасап, білімдерін тереңдете түсуде. Алдағы уақытта да осындай сабақтар жалғасын табады деп ойлаймыз.

{gallery}2023/news/04/10-04{/gallery}