«Шымырлық пен шеберлік» шеберлік сабағы

2023 жылдың 23 наурыз күні «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының суретші- реставраторы- Юрий Борисович Тихонов СҚО Айыртау ауданының балаларды қолдау орталығының тәрбиеленушілерімен кездесіп, "Жеңімпаздар" отбасы– тобының жарқын қонақ бөлмесінде  өзінің авторлық суреттерінің көрмесін ұйымдастырды. Бұл іс-шара балаларға суретші мамандығының не екенін елестетуге, картиналардың қалай жасалатынын, шығармашылық адамның қалай өмір сүретінін және ойлайтынын білуге көмектесетін қызықты шара болды. Іс-шарада балалар Юрий Борисовичтің өмірбаянымен, шығармашылық қызметімен танысты, ол өз өміріндегі маңызды оқиғалар туралы, "Ботай"тарихи-мәдени музей-қорығындағы жұмыс орны туралы қызықты әңгімелер айтты. Юрий Борисович балаларды өзінің суреттерімен таныстырды, шеберлік сабағын өткізді, адамның бетін қалай дұрыс салу керек, бояуларды қалай араластыру керек және щеткамен қалай жұмыс істеу керек. Ең жас суретшілер ән орындап, өлең оқыды. Балалар қонаққа қызықты сұрақтар дайындады, оған ол қуана жауап берді. Директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары В. М. Наймантаева  Айыртау ауданының балаларды қолдау орталығының қызметкерлері мен тәрбиеленушілері  атынан Ю. Б. Тихоновқа алғыс хат табыс етті. Кездесу жылы достық атмосферада өтті.