"Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының құрылғанына 5 жыл толуына орай 0-10 сынып оқушылары, мектепке дейінгі, жалпы орта және қосымша білім беру мекемелері арасында "Ботай мәдениеті-ата-баба мұрасы" тақырыбындағы республикалық көркемсурет байқауының қорытындысы.

"Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының құрылғанына 5 жыл толуына орай   0-10 сынып оқушылары, мектепке дейінгі, жалпы орта және қосымша білім беру мекемелері арасында "Ботай мәдениеті-ата-баба мұрасы" тақырыбындағы республикалық көркемсурет байқауының қорытындысы.

Байқауға барлығы 66 өтінім келіп түсті. Оларға Қызылорда,Қостанай, Өскемен,Көкшетау,Петропавл және Айыртау ауданының оқушылары белсенді қатысты.

2023 жылдың 10 ақпанында, Instagram-да тікелей эфирде қазылар алқасы байқау жеңімпаздарын анықтады. Байқау қазылар алқасының құрамына суретші-реставратор Тихонов Юрий Борисович, аға ғылыми қызметкер-Әбілмәліков Қуаныш Қабдолұлы, бағдарламашы - Яковченко Роман Александрович және Экскурсовод Құттыбай Мәдениет Мақатұлы кірді. Қазылар алқасы суреттерді келесі критерийлер бойынша бағалады: материалдың конкурстың жарияланған мақсаттары мен тақырыбына сәйкестігі, техникалық сапасы, эстетикасы. Қазылар алқасының бағалау қорытындысы бойынша жеңімпаз атанды:

Бас жүлде - Яшин Владимир Владимирович

I орын-Аипов Руслан Равильевич

II орын-Тұяқова Шакира

III орын-Сайран Лашын

Жеңімпаздар дипломдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталады.

Біз сондай-ақ байқаудың барлық қатысушыларына алғыс хаттар жолдаймыз