2023 жылдың 17 қаңтар күні Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл №1орта мектебінің 4 сынып оқушылары "Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК-на келді.

Оқушылар үшін Ботай музей-қорығының экспозициялық залы бойынша өте қызықты және танымды экскурсия ұйымдастырылды. Оқушылар өз өлкесінің тарихымен тереңірек танысып, археологиялық жұмыстардың қыр-сырын біліп, өздерін археолог ретінде сезіне алды. Сонымен қатар музейдің суретші-реставраторы оқушыларға қыш ыдыстарды жасау бойынша шеберлік класын көрсетті. Оқушылар бұл шараға белсене қатысып, Ботай мәдениетіне барынша қызығушылық танытты.