«Ботай» тарихи-мәдени музей-қорығының» 5-жылдығына орай «Ботай мәдениеті-бабалар мұрасы» тақырыбында Республикалық көркемсурет байқауын ұйымдастырады

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің

«Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК

«Ботай» тарихи-мәдени музей-қорығының»  5-жылдығына орай

«Ботай мәдениеті-бабалар мұрасы» тақырыбында

Республикалық көркемсурет байқауын ұйымдастырады.

Байқаудың мақсаты: өскелең ұрпақ бойында отансүйгіштік сезімі мен Ботай мәдениетті қалыптастыру. Өңір тарихына деген қызығушылығын арттыру. Ботай мәдениетімен барынша жақын танысуға үлес қосу. Сондай-ақ талапты шәкірттердің суретшілік өнерін дамытуға және көпшілікке насихаттауға бағытталады.

Жұмыстарды қабылдау уақыты: 16.01.2023 - 06.02.2023 ж.

Жұмыс нәтижесі шығатын уақыты: 13.02.2023 г.

БАЙҚАУҒА ҚАТЫСУШЫЛАР:

Байқауға мектепке дейінгі, жалпы орта және қосымша білім беру мекемелерінің 8-10 сынып оқушылары  қатыса алады.

БАЙҚАУ ТАЛАПТАРЫ:

• Салынған суреттің байқау тақырыбына сай болуы;
  • Өзіндің ерекшелік пен шығармашылық ізденістің болуы;
  • Кез-келген материалдарда орындалған көркемсуреттер (ватман, қатырма және т.б.) және кез-келген техникамен салынған (май, акварель, гуашь, түрлі-түсті қарындаштар және т.б.) болуы қажет.

БАЙҚАУ ШАРТТАРЫ:

• Байқау қашықтық форматында өтетін болғандықтан, жасаған шығармашылық жұмыстарды және өтінімді (төмендегі көрсетілген сұраныс кестені толтырып), Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс. почтасына жіберуі тиіс.
  • Байқауға жұмыстар jpg, doc және mp4 форматында жолдануы қажет.
  • Жұмыстың дәлелді болуы үшін, жұмыс жасау процесіндегі фотосурет (байқауға қатысушымен қоса) жіберілуі тиіс.

БАЙҚАУДЫ ҚОРЫТЫНДЫЛАУ ЖӘНЕ ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ МАРАПАТТАУ:

• Байқаудың қорытындысы бойынша қазылар алқасы жеңімпаздарды анықтайды. Әділқазылар шешімі өзгермейді және қайта қарауға жатпайды.
  • Байқаудың жүлделі орындарына ие болған жеңімпаздар І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдармен марапатталады.
  • Диплом алған жеңімпаздардың марапаттамасында жетекшісінің аты-жөні көрсетіледі.
  • Байқаудың 1-ші қосымшасында көрсетілген барлық ұяшықтарды толық толтыру шарт

Қосымша 1

«Ботай мәдениеті-бабалар мұрасы» байқауына жұмыс жолдау парағы

р/с №

Аты-жөні

Жетекшісі

Мектебі,

сыныбы

Мекен-жайы,

телефоны

Сұранысты толтыру кезінде басшының қолы немесе әкімшіліктің мөрі қажет емес.

Құжатты электрондық түрде, қатесіз, толық аты-жөнін жазып, толтыру керек.

Байланыс телефоны: 8 (715 33) 21-8-80

8 (775) 732 8454 ватсап