Бүгін, 2022 жылдың 7 желтоқсан күні «Ботай» мемлекеттік тарихи-мадени музей-қорығы» РМҚК-нің экскурсоводы Шаимова А.Ж. Көкшетау қаласының мектептерінің 5-7 сынып оқушыларына тарихты біліп,ботай мәдениетінің бірегей археологиялық ескерткішін насихаттау мақсатында онлайн форматта ZOOM платформасы арқылы музей-қорықтың экспозициялық залы бойынша экскурсия жүргізді.

Бүгін, 2022 жылдың 7 желтоқсан күні «Ботай» мемлекеттік тарихи-мадени музей-қорығы» РМҚК-нің экскурсоводы  Шаимова А.Ж. Көкшетау қаласының мектептерінің 5-7 сынып оқушыларына тарихты біліп,ботай мәдениетінің бірегей археологиялық ескерткішін насихаттау мақсатында онлайн форматта ZOOM платформасы арқылы музей-қорықтың экспозициялық залы бойынша экскурсия жүргізді.

Оқушылар  ежелгі энеолит дәуірінде өмір сүрген ботайлықтар,ботай мәдениеті жайлы дәрісті үлкен қызығушылықпен тыңдап, археологиялық қазба жұмыстары кезінде табылған бірегей жәдігерлер туралы көптеген ақпараттар алды.