«Сарайшық» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы РМҚК 2022 жылғы 17 қарашада «Археологиялық зерттеу жұмыстарының нәтижелері» тақырыбында республикалық ғылыми-тәжірибелік онлайн конференция өткізді.

Конференция 2022 жылы жүргізілген археологиялық зерттеу жұмыстарының ақпараты, нәтижелері, жетістіктерінің мониторингіне арналды.

Аталмыш іс-шараға  «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК-ның аға ғылыми қызметкері Қуаныш Қабдолұлы Абильмаликов «Археологические исследования на поселении Ботай в 2022 году» тақырыбында өз баяндамасымен  және тарихшылар, археологтар, сонымен қатар гуманитарлық ғылымдардың өзге де өкілдері  қатысты.