Бүгін, 2022 жылдың 2 қараша күні «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» ZOOM платформасы арқылы онлайн режимінде 25-қазан Республика күніне арналған «Тәуелсіз Қазақстанның көне тарихы» атты республикалық семинар өткізді.

Бүгін, 2022 жылдың  2 қараша күні «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» ZOOM платформасы  арқылы онлайн режимінде 25-қазан Республика күніне арналған «Тәуелсіз Қазақстанның көне тарихы» атты республикалық семинар өткізді.

Семинардың мақсаты – Қазақстанның көне тарихы мен  қазіргі заман тарихының негізгі тарихи кезеңдері туралы шынайы, толық білім беру; мемлекеттіліктің қалыптасуы мен дамуы, тарихи-мәдени үдерістердің үздіксіздігі мен сабақтастығына білім алушылардың назарын аудару.

Аталмыш іс-шараға отандық тарихшылар, республикалық және облыстық деңгейдегі музейлердің ғылыми қызметкерлер қатысып, Қазақстанның көне тарихы туралы баяндамалар ұсынылды.