2022 жылдың 9 қарашасында «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» «Ботай» республикалық мемлекеттік музей-қорығы жанынан жұмыс істейтін «Жас археолог» үйірмесіне белсене қатысқан Уәлихан ауданы, Кішкенекөл ауылындағы мектеп оқушыларымен ZOOM платформасы арқылы онлайн режимінде «Дала өркениеті бастауынан бүгінге дейін» тақырыбында семинар-тренинг ұйымдастырды.

2022 жылдың 9 қарашасында «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» «Ботай» республикалық мемлекеттік музей-қорығы жанынан жұмыс істейтін «Жас археолог» үйірмесіне белсене қатысқан  Уәлихан ауданы, Кішкенекөл ауылындағы мектеп оқушыларымен  ZOOM платформасы арқылы онлайн режимінде  «Дала өркениеті бастауынан бүгінге дейін» тақырыбында семинар-тренинг ұйымдастырды.

Семинардың жұмысы-бүкіл жылқы-дала өркениетінің дамуына серпін болған Ботай мәдениеті мысалында. Қазақстан Республикасының  тәуелсіздік алуының арқасында объективті түрде зерттеу мүмкін  болған ел тарихын кеңінен насихаттау.

Семинар барысында оқушыларға Ботай мәдениеті туралы сұрақтар қойылып,өзара кішігірім пікірталас орын алды. Сонымен қоса, «Жас археолог» үйірмесінің қатысушалары қазба жұмыстары кезінде алған әсерлерімен, қызықты оқиғаларымен бөлісті.