2022 жылдың 7 қазан күні Ш. Уәлиханов атындағы Сырымбет тарихи-этнографиялық музейінің директоры Уәлихан Қайроллаұлы Құлбаев «Қазан айы - қарттар айлығы» шаралары аясында Сырымбет ауылының карияларын «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының экспозициялық залына экскурсияға әкелді.

2022 жылдың 7 қазан күні Ш. Уәлиханов атындағы Сырымбет тарихи-этнографиялық музейінің директоры Уәлихан Қайроллаұлы Құлбаев «Қазан айы - қарттар айлығы» шаралары аясында Сырымбет ауылының карияларын  «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени  музей-қорығының экспозициялық залына экскурсияға әкелді.

«Ботай»   мемлекеттік тарихи-мәдени  музей-қорығының қызметкерлі қазыналы қарттамызға, музей-қорықтың экспозициялық залы бойынша экскурсия жүргізіліп, Ботай мәдениеті жайлы, Ботай және Красный Яр қонысынан табылған жәдігерлерімен таныстырып, толық ақпарат берілді.

Экскурсия соңында  үлкендер музей қызметкерлеріне алғыстарын білдіріп ізгі тілектерін жаудырыпақ баталарын берді.