Бүгін, 2022 жылдың 23 қыркүйегінде «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы» РМҚК және «Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» КЕАҚ –мен білім, ғылым және мәдениет саласында тікелей және өзара тиімді ынтымақтастық орнату,оқу-әдістемелік және Ғылыми-зерттеу жұмыстарын тиімділігін арттыру мақсатында екіжақты ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды. Музей мен университет арасын

Бүгін, 2022 жылдың 23 қыркүйегінде  «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени  музей-қорығы» РМҚК  және   «Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті» КЕАҚ –мен білім, ғылым және мәдениет саласында тікелей және өзара тиімді ынтымақтастық орнату,оқу-әдістемелік және Ғылыми-зерттеу жұмыстарын тиімділігін арттыру мақсатында екіжақты  ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды. Музей мен университет арасында осы құжаттың көмегімен  алдағы уақытта тұрақты ақпарат алмасу,бірлескен конференциялар,семинарлар, симпозиумдар, ғылыми зерттеулер өткізу жүзеге асырылады және де "Тарих" факультетінің оқытушылары мен студенттерін Ботай қонысында жүргізілетін археологиялық қазба жұмыстарына тарту жоспарлануда.