2022 жылғы 25 тамыз күні Петропавл қаласындағы «Оқушылар сарайы» МКҚК- да мұғалімдердің Республикалық тамыз конференциясы өтті.

Тамыз конференциясы – барлық педагогикалық ұжым үшін жаңа оқу жылының басталуы, кездесулер мен шығармашылық қарым-қатынас мерекесі.
Тамыз конференциясының қонақтары мен қатысушылары үшін «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей -қорығының қызметкерлері Ботай мәдениетінің жәдігерлерінің көрмесін ұйымдастырып және қыш ыдыстарды жасау бойынша шеберлік класы көрсетілді. Көрменің мақсаты – киелі нысандармен, баға жетпес жәдігерлермен танысу; Ботай мәдениетінің бірегей археологиялық орнын танымал ету.