Ақмола облысының жалпы білім беретін мектебінің мұғалімдеріне арналған экскурсия

2022 жылғы 28 маусым күні Айыртау ауданы, Никольское ауылының маңында орналасқан Ботай қонысына Ақмола облысындағы жалпы білім беретін мектептердің тарих пәнінің мұғалімдері келді.
«Ботай» музей-қорықтың аға ғылыми қызметкері К.К.Абильмаликов қоныс бойынша тақырыптық экскурсия жүргізді, Ботай мәдениетінің бірегей олжалары, сонымен қатар археологиялық қазба жұмыстарының барысы туралы айтты. Музей келушілері энеолит дәуірінің жәдігерлерін қызығушылықпен және құштарлықпен іздеу арқылы қазба жұмыстарына қатысудың бірегей мүмкіндігіне ие болды.
Экскурсия барысында алған тәжірибелік дағдылар мұғалімдерге тарих сабағында көмектесетініне сенімдіміз.