Ғ.Мүсірепов ауданының мектептерінің оқушыларына арналған экскурсия

2022 жылғы 13 маусым күні Ғабит Мүсірепов аудандық балалар кітапханасы жас оқырмандар үшін Айыртау ауданындағы киелі нысандарына туристік бағыт-бағдар ұйымдастырды.
Маршрут: бұдан 6 мың жыл бұрын жылқы алғаш қолға үйретілген жер - "Ботай" музей-қорығы.
Ғ.Мүсірепов ауданның Новоишимская, Нежинская, Березовская, Андреевская орта мектептерінің ауылдық және аудандық кітапханаларының оқырмандары, сондай-ақ В.Ф.Потанин атындағы Қорған облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасының (Ресей) өкілінің оқырмандары энеолиттік қоныспен, археологиялық қазба жұмыстарының процесімен, сондай-ақ құралдарды өңдеудің ежелгі технологияларымен таныса алды. Қыш ыдыстарды жасау бойынша шеберлік сабағы ерекше қызығушылық тудырды.
Музей қонақтары музей-қорық қызметкерлеріне өткен тарихқа танымдық және қызықты экскурсия жасағаны үшін алғыстарын білдірді.