Ескерту
  • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /var/www/vhosts/botaimuseum.kz/httpdocs/images/2022/pages/03-06
Назар аударыңыз
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

«Айыртау әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ-нің тәрбиеленушілеріне экскурсия

2022 жылдың 3 маусымында «Айыртау әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ-нің тәрбиеленушілері ҚР МСМ МК "Ботай" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы" РМҚК-на келді.
Музей-қорықтың аға ғылыми қызметкері Абильмаликов Қ.Қ. экскурсия жүргізіп, құралдарды өңдеудің ежелгі технологияларымен танысты. Сондай-ақ қыш ыдыстарды, тас дискілерді жасау және өсімдік тамырларын ұнтақтау бойынша шеберлік класстары көрсетілді.
Музей қонақтары жаңа білімнен, шеберлік сабақтарына қуанып, жағымды эмоциялар алды. Бір-бірімен алған әсерлерімен бөлісіп, танымдық экскурсия өткізген музей-қорық қызметкерлеріне алғыстарын білдірді.

{gallery}2022/pages/03-06{/gallery}