Біз Президентті қолдаймыз!

Соңғы күндері біз, Қазақстан Республикасының азаматтары, Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сөйлеген сөздерін ерекше ықыласпен тыңдап жатырмыз. Оның барлық баяндамаларында Қазақстан Республикасының саяси-әлеуметтік ұстанымының маңызды аспектілері айтылды. Осы аптада тағы бір айтулы оқиға – Мемлекет басшысының ірі кәсіпкерлермен кездесуі өтті, онда қаңтар трагедиясын елде жылдар бойы жиналып қалған мәселелердің салдары деп атады және  жаңа Қазақстанда ірі бизнестің іргетасы жаңа ережелер бойынша, яғни адал, ашық, әділ және ашық түрде ғана жұмыс істей алатынын нақты айтты.

Ал Президент жариялаған реформалар мемлекетіміздің жаңа деңгейге көтерілуіне мүмкіндік беріп, мемлекетіміздің одан әрі өсіп-өркендеуіне қызмет ететіне және өте жақын болашақта нәтиже беретініне сенімдіміз.