Құрметті достар!
2022 жылдың ақпан айынан бастап «Ботай» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы «Сарапшы көзқарасы» онлайн диалогын бастайтынын хабарлаймыз, онда әр саланың (тарих, археология, этнография және т.б.) ғалымдары өз пікірлерін ортаға салып, ғылыми зерттеулермен бөлісетін болады.
Айына бір рет біз ZOOM платформасы арқылы онлайн режимінде сарапшылармен кездесеміз, сонымен қатар Facebook-тегі Ботай музей-қорығы парақшасында тікелей эфирді қосатын боламыз, онда диалогтың белгілі бір тақырыбы бойынша сарапшыларға пікір қалдыру арқылы өзіңізді қызықтыратын сұрақтарды қоюға болады.
Жұма, 4 наурыз күні, сағат 11:00-де біз екінші сұхбатымызды іске қосамыз.
Тақырыбы: "Музей ісінің даму үрдісі"